Black Friday   30 DNI NA ZWROT  DARMOWA DOSTAWA OD 40 ZŁ

.

.

Procedura zwrotu

Wszystkie produkty w naszym sklepie podlegają zwrotowi. Jeżeli zamówiony towar okazał się nietrafiony bez podawania jakiejkolwiek przyczyny możesz go do nas odesłać. Zwrotu możesz dokonać w terminie aż 30 dni od momentu odebrania paczki.

Jak przygotować produkt do zwrotu?

Zapakuj i zabezpiecz oryginalny produkt razem z wypełnionym formularzem i paragonem. Zamknij paczkę, następnie nadaj ją w dogodny dla Ciebie sposób. Możesz wysłać Pocztą Polską lub kurierem. Nie zapomnij zachować potwierdzenia nadania paczki. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy czyli odesłać je do nas przesyłką opłaconą z góry (na własny koszt).

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz w paczkomacie.

W jakim czasie i w jaki sposób nastąpi zwrot środków?

Proces zwrotu jest liczony od momentu, gdy dotrze do naszego punktu. Od tego momentu zwrot pieniędzy nastąpić może maksymalnie do 14 dni. Jeżeli zapłaciłeś przelewem tradycyjnym lub przy odbiorze zwrot nastąpi na konto bankowe podane przez Ciebie w formularzu zwrotu. Jeśli dokonałeś płatności poprzez serwis Przelewy24 lub PayPal pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.

Reklamacja

Oceń stan towaru i upewnij się, że powstałe wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub konserwacji. Jeżeli jesteś pewna, że zakupiony towar nadaje się do reklamacji, pobierz i wypełnij formularz reklamacji a następnie wyślij go do nas wraz z reklamowanym produktem.

Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia reklamacyjnego.

Zagadnienie rękojmi jest niezwykle złożone i zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem cywilnym i stronami UOKiK i organizacji konsumenckich opisujących dokładnie i obrazowo Państwa uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.

Przesyłkę opłaconą z góry (na własny koszt) odeślij na adres punktu partnerskiego gdzie przyjmowane są zwroty i wymiany:

BOOCI BOX 010

Wielkopolska Giełda Odzieżowa

Głogowska 248

60-104 Poznań

tel. 530257725

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: info@booci.pl.

Pliki do pobrania:

Formularz zwrotu i wymiany

Formularz reklamacji

Powrót do góry
0
0