BEZPŁATNA WYSYŁKA JUŻ OD 69 ZŁ

Zdobywaj punkty już od pierwszego zakupu!

Gratulacje, jesteś klientką BOOCI, zalogowałaś się na swoje konto, to zaczynamy!

Jako nasz wierny klient, zasługujesz na najlepsze warunki zakupów. Dlatego w sklepie BOOCI oferujemy Ci darmowe punkty lojalnościowe (nagrody). Nie musisz nic robić, aby otrzymywać te nagrody. To nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za Twoje zaufanie.

Za każdy zakup w naszym sklepie otrzymujesz punkty lojalnościowe, które możesz wykorzystać na przyszłe zakupy.

Niezależnie od tego, ile wydasz, zawsze otrzymasz 5% wartości zakupu w postaci punktów lojalnościowych (1 punkt = 1 zł). Punkty lojalnościowe są przyznawane po zakończeniu transakcji i potwierdzeniu płatności. O przyznaniu punktów lojalnościowych poinformujemy Cię e-mailem.

Punkty lojalnościowe możesz wykorzystać kiedy chcesz w okresie 180 dni od ich zatwierdzenia. Szczegółowe informacje są dostępne na Twoim koncie.

Punkty lojalnościowe - zasady 

Aby skorzystać z punktów lojalnościowych, musisz mieć konto w naszym sklepie i zalogować się przed dokonaniem zamówienia.

Punkty lojalnościowe będą dostępne do wykorzystania po 30 dniach od daty wysyłki i odbioru zamówienia. Po tym czasie możesz zamienić punkty na Voucher.

Jeśli zwrócisz część lub całość zamówienia, punkty lojalnościowe zostaną anulowane. Punkty lojalnościowe nie mogą być wymieniane na gotówkę ani używane do zakupu kart podarunkowych.

Nie przyznajemy punktów lojalnościowych za produkty aukcyjne, przecenione lub w promocji.

Produkt dodany do listy życzeń