Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski.

Obecnie realizujemy większość zamówień w ciągu 48 godzin. Jednak czas dostawy może się różnić w zależności od produktu i miejsca docelowego. Zazwyczaj otrzymasz swoje zamówienie w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia następującego po dniu zakupu. Nie liczymy sobót, niedziel ani świąt.

Jeśli zamówisz produkt, którego nie mamy na stanie (sprzedaż dynamiczna), zostanie on wysłany bezpośrednio z naszego działu produkcji (czas do 9 dni roboczych). Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w takim przypadku.

Możemy wysyłać produkty osobno, aby dotarły do Ciebie jak najszybciej. Otrzymasz powiadomienie e-mail o każdej wysyłce.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i numerem zamówienia. Sprawdź dokładnie dane zamówienia i adres dostawy.

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z linkiem do śledzenia przesyłki. Możesz też sprawdzić status zamówienia na naszej stronie internetowej.

Upewnij się, że podałeś prawidłowy adres e-mail przy składaniu zamówienia i że nasze wiadomości nie trafiły do folderu spam.

Metody dostaw, aby zapewnić wygodę i szybkość realizacji zamówień:

- Kurier DPD

- Kurier InPost

- Kurier InPost Pobranie 

- Paczkomaty

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i śledzone przez system trackingu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z numerem przesyłki i linkiem do śledzenia jej statusu.

Ważne: w szczególnych przypadkach czas realizacji zamówienia może wzrosnąć do 14 dni roboczych.

Dostępność "od ręki" prosimy o kontakt tel. 530257725.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące metod dostaw, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Ciebie.

Zamówienie z niepoprawnym adresem e-mail jest automatycznie anulowane!

Odkryj kolekcję BOOCI

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania