.

.

Przelewy24

Serwis Przelewy24 oferuje praktycznie wszystkie możliwe formy płatności, krajowe i zagraniczne.

W naszym sklepie możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym - przelewy24. Klient ma możliwość płatności kartą.

Nie masz konta bankowego? Skorzystaj z Paysafecard

przelewy24

PayPo

Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz, przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.
Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.
Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo.
Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty.

Visa Checkout

to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas płacenia w internecie. Aby dokonać płatności online, wystarczy podanie loginu i hasła oraz potwierdzenie płatności, a jeśli chcesz płacić jednym kliknięciem wystarczy wybrać opcję „pozostań zalogowany”.

MasterPass™

to bezpieczny system płatności internetowych przy użyciu karty płatniczej (debetowej, kredytowej, pre-paid), który znacznie przyspiesza proces zakupu w sieci.

Apple Pay

jest prosta w obsłudze i dostępna na urządzeniach Apple, Z Apple Pay korzysta się jeszcze łatwiej i bezpieczniej niż z tradycyjnej karty płatniczej.

Google Pay

to szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google. Łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia i bezpiecznie przechowuje dane kart na koncie Google. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zapłacić za zakupy.

Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfela wielowalutowego PayPal i Skrill.

Serwis Przelewy24 dostarcza wielowalutową platformę do obsługi płatności przelewowych i kartowych.

Serwis Przelewy24 we współpracy z acquirerem SIX Payment Services oferuje usługę rozliczania transakcji dokonanych za pomocą kart płatniczych w terminalach POS (ang. point of sale – punkt handlowy).

Sprawdzony i bezpieczny internetowy środek płatniczy - paysafecard - umożliwia realizację płatności w sklepach internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Klient może dokonać płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24 kupioną w kiosku kartą zdrapką.

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

PayPal

PayPal akceptuje wszystkie popularne formy płatności. Kupując online, kliknij przycisk płatności z PayPal i gotowe. Z PayPal możesz robić zakupy prawie wszędzie: w Polsce lub za granicą, w wybranej walucie, wybranym języku i z wybranego urządzenia. Klient ma możliwość płatności kartą.

Płatność przelewem tradycyjnym

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Zamówione produkty zostaną zarezerwowane dla Ciebie przez 5 dni.

Numer konta: 19 2490 0005 0000 4530 9327 8238 (Alior Bank).

W czasie promocji opcja płatności może być niedostępna.

Płatność za pobraniem

Za zamówienie zapłacisz przy odbiorze paczki. Możesz zapłacić kartą bezpośrednio u kuriera. Sprawdź koniecznie wszystkie dane potrzebne do prawidłowego dostarczenia przesyłki.

Niektóre produkty są wyłączone z tej opcji płatności.

Sklep booci.pl działa z najnowocześniejszą technologią SSL bezpieczny transfer danych.

Powrót do góry
0
0